Чому слід переходити на електронні підручники?

Чому слід переходити на електронні підручники?

12 Мар 2023 | Автор: | Комментарии к записи Чому слід переходити на електронні підручники? отключены

Хоча школи традиційно використовують друковані підручники, вибір електронних підручників позитивно впливає на процес навчання. Впроваджуючи електронні підручники у вашій школі чи районі, ви можете розширити можливості для навчання. Вони допоможуть вашим учням процвітати в школі, адже вони навчатимуться так, як вони хочуть. Чому ще варто використовувати електронні підручники в школах? Ось декілька переваг використання електронних підручників у школах. До речі, нещодавно завантажили онлайн підручники для 5 класу з математики з https://knig.com.ua/pidruchnyky-5-klas-matematyka.

The Advantages of Digital Textbooks - TeachHUB

 

Переваги електронних підручників

1. Ви можете глибше залучити учнів
Однією з головних переваг використання цифрових підручників у школах є залучення учнів. Цифрові підручники часто містять інтерактивні функції, які привертають увагу учнів. Замість того, щоб просити учнів прочитати розділ з математики чи суспільствознавства, ви можете оживити предмет за допомогою цифрового підручника. Учні можуть переглядати відео та анімацію, слухати аудіокліпи або маніпулювати 3D-зображеннями. Вони також можуть взаємодіяти з графіками, картами та діаграмами, щоб поглибити свої знання. Ці цікаві функції розпалюють їхню цікавість і допомагають учням більше зосередитися на змісті.

2. Ви можете навчити учнів навичкам 21 століття
Ще однією перевагою використання цифрових підручників у школах є те, що вони підтримують навички 21 століття. Ці навички готують учнів до навчання в коледжі та на сучасному робочому місці і ґрунтуються на академічних предметах. Серед поширених навичок 21 століття - критичне мислення, креативність, цифрова грамотність, технологічна грамотність, інформаційна грамотність та самоспрямованість. Шкільні округи зараз розробляють стратегії для навчання цих навичок. Це пов'язано з тим, що багато коледжів і роботодавців виявили, що студенти в минулому не були готові до реального досвіду.

3. Ви можете легше персоналізувати і диференціювати навчання
Цифрові підручники дають студентам персоналізований шлях для навчання. Вчителі можуть налаштовувати ресурси в електронних підручниках для підтримки різних стилів навчання та академічних потреб. Електронні підручники також містять додаткові посилання та джерела, на які учні можуть перейти, щоб дізнатися більше. Це може допомогти, якщо їм потрібно повторити тему або вони зацікавлені у вивченні матеріалу, що виходить за рамки розділу підручника.

Другие статьи категории "Полезные статьи":
Наши партнеры

Найдите в админке сайта панель Directory News - Настройки, блок Нижний блок - Виджеты социальных сетей

Добавьте в него виджет Твиттера или виджет вашей группы в любой из социальных сетей.

Как создать виджет Твиттера, написано здесь.

Новости

Самый лучший хостинг для ваших сайтов

Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

О сайте

Женский журнал - Женские хитрости красоты и здоровья