Особливости отримання дозволу на роботи підвищеної небезпекі

Особливости отримання дозволу на роботи підвищеної небезпекі

6 Окт 2021 | Автор: | Комментарии к записи Особливости отримання дозволу на роботи підвищеної небезпекі отключены

Які підприємства повинні отримувати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки? Куди звертатися за цим документом і який термін його дії? Чи можуть відмовити підприємству у видачі дозволу або скасувати його дію, і в яких випадках? Читайте далі. До речі, в минулому році я зміг отриматі дозвіл держпраці за професійної допомоги спеціалістів за посиланням.

На УЭХК введен в работу полигон по отработке навыков работы на высоте |  Новоуральский городской портал

Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки

Законодавство розрізняє такі типи дозволів в області особливо небезпечної господарської діяльності: на виконання робіт та експлуатацію обладнання і машин підвищеної небезпеки. Отримання такого документа є обов'язковим для підприємств і інших організацій, які здійснюють діяльність, пов'язану з ризиком; на використання (застосування) машин і устаткування підвищеної небезпеки. Перелік видів робіт підвищеної небезпеки наведено в Додатку 2 до Порядку № 1107. У ньому види робіт розділені на дві групи: група А - 30 позицій, група Б - 24 позиції.

Роботи, що виконуються на підставі дозволу, відносяться до групи А. Це, зокрема: газонебезпечні роботи та роботи у вибухопожежонебезпечних та / або пожежонебезпечних зонах; підземні гірничі роботи на шахтах, підземні роботи на шахтах і рудниках і відкриті гірничі роботи; технічний огляд, випробування, експертне обстеження (технічне діагностування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки; виробництво піротехнічних виробів; роботи в колодязях, шурфах, траншеях, котлованах, бункерах, камерах, колекторах, замкнутому просторі (ємностях, боксах, топках, трубопроводах і т.д.); земляні роботи, що виконуються на глибині понад 2 метри або в зоні розташування підземних комунікацій чи під водою; роботи в діючих електроустановках і на кабельних лініях напругою вище 1000 В, в зонах дії струму високої частоти і інші.

Які документи подати для отримання дозволу

Роботодавець, виробник, постачальник, щоб отримати дозвіл, подає заяву до територіального органу Держпраці або адміністратору центру надання адміністративних послуг (п. 9 Порядку № 1107). Заяву можна подати особисто, через уповноважену особу або надіслати поштою до територіального органу Держпраці або адміністратору центру надання адміністративних послуг в паперовій формі або в електронній формі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг, в тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему Держпраці. До заяви для отримання дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки потрібно докласти висновок експертизи про стан охорони праці та безпеки промислового виробництва суб'єкта господарювання при виконанні робіт підвищеної небезпеки. Терміни видачі дозволів і Термін їх дії Термін видачі (продовження терміну дії) дозволу або повідомлення роботодавця, виробника або постачальника про відмову в його видачі (продовження терміну дії) становить десять робочих днів з дня отримання передбачених законодавством документів.

Другие статьи категории "Полезные статьи":
Наши партнеры

Найдите в админке сайта панель Directory News - Настройки, блок Нижний блок - Виджеты социальных сетей

Добавьте в него виджет Твиттера или виджет вашей группы в любой из социальных сетей.

Как создать виджет Твиттера, написано здесь.

Новости

Самый лучший хостинг для ваших сайтов

Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

О сайте

Женский журнал - Женские хитрости красоты и здоровья