Декларація про вибір лікаря в Україні

Декларація про вибір лікаря в Україні

27 Авг 2023 | Автор: | Комментарии к записи Декларація про вибір лікаря в Україні отключены

Декларація про вибір лікаря - це документ, який пацієнт заповнює для того, щоб обрати собі лікаря загальної практики (сімейного лікаря) в системі медичної реформи в Україні. Декларація про вибір лікаря дає змогу пацієнтам отримувати якісну та безперервну медичну допомогу від конкретного лікаря, координувати свої лікувальні процеси та слідкувати за своїм здоров'ям. Ось як відбувається процес заповнення декларації про вибір лікаря в Українію.

Вибір лікаря-2018: відповіді на поширені запитання | Український Медичний  Часопис

Ключові особливості

1. Вибір лікаря:
Пацієнт самостійно обирає собі лікаря-терапевта або лікаря загальної практики (сімейного лікаря) зі списку доступних медичних закладів, які беруть участь у програмі медичної реформи.

2. Заповнення декларації:
Пацієнт заповнює декларацію про вибір лікаря. У декларації вказуються особисті дані пацієнта, контактна інформація, інформація про медичну страховку, а також обраний лікар і медичний заклад.

3. Підписання декларації:
Після заповнення декларації пацієнт підписує її. Якщо пацієнт є неповнолітнім або особою з обмеженими можливостями, декларацію можуть підписати їхні законні представники.

4. Подання декларації:
Заповнену та підписану декларацію необхідно подати до медичного закладу, де працює обраний лікар. Декларацію можна подати особисто або через електронні сервіси, якщо вони доступні.

5. Зарахування пацієнта:
Після отримання декларації медичним закладом, пацієнт буде зарахований на облік до обраного лікаря. Вам нададуть медичну книжку та встановлять дату першого прийому.

6. Перший прийом:
На першому прийомі лікар проведе обстеження, збере анамнез захворювань, проведе огляд і дасть рекомендації щодо подальшого лікування та профілактики.

7. Подальший догляд:
Після першого прийому ви зможете звертатися до вашого лікаря з питань здоров'я, отримувати направлення на обстеження та консультації фахівців, а також отримувати лікувальні призначення.

Важливо зазначити, що декларація про вибір лікаря діє на певний термін і може бути переукладена. Вибір лікаря в рамках медичної реформи України дає змогу пацієнтам отримувати більш персоніфіковану та якісну медичну допомогу.

Другие статьи категории "Полезные статьи":
Наши партнеры

Найдите в админке сайта панель Directory News - Настройки, блок Нижний блок - Виджеты социальных сетей

Добавьте в него виджет Твиттера или виджет вашей группы в любой из социальных сетей.

Как создать виджет Твиттера, написано здесь.

Новости

Самый лучший хостинг для ваших сайтов

Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

О сайте

Женский журнал - Женские хитрости красоты и здоровья