Особливості лабораторних ваг

Особливості лабораторних ваг

4 Сен 2022 | Автор: | Комментарии к записи Особливості лабораторних ваг отключены

Для звичайної людини лабораторні аналізи у будь-якій обстановці є рутинними процедурами, які виконують професіонали. Але чи замислювалися ви коли-небудь, що включають усі ці процедури? Звичайно, це складні операції та обладнання, що потребують професійного поводження. Але будь-який аналіз у лабораторії починається з виміру.

Для отримання надійних результатів необхідне точне зважування, особливо якщо в процесі аналізу потрібно кілька зважувань. Але не будь-які ваги можуть забезпечити високу точність. Тому ці прилади повинні бути добре відкалібровані та адаптовані до речовин, які вони вимірюватимуть. У більшості галузей промисловості використовуються аналітичні ваги, оскільки є обов'язковим інструментом для будь-якої лабораторії. А придбати ваги для вашої лабораторії можно за посиланням.

Why Analytical Balances are So Beneficial to Any Lab - Scale People

Висока точність

Точність аналітичних ваг може становити від 0,0001 г або 0,1 мг до 0,005 мг. Завдяки своїй чутливості пристрій повинен бути захищений скляною кришкою або корпусом. Ці пристрої можуть використовуватися як для лабораторних рутинних вимірювань, так і для складних процедур зважування. У будь-якому випадку, ці ваги дадуть точні результати в найкоротший термін.

Аналітичні ваги можуть виміряти невеликі обсяги зразків. Це забезпечить точність та відтворюваність даних вимірювань. Це обов'язкова умова, оскільки точне зважування гарантує, що лабораторія підтримує якість даних. Це дуже важливо для медичних чи фармацевтичних лабораторій, які займаються розробкою ліків.

Проте, в аналітичних терезах завжди існує певна частка невизначеності. Вона визначається ефективністю цього приладу, властивостями об'єктів, що зважуються, і навколишнім середовищем. Визначення цієї невизначеності є невід'ємною частиною калібрування ваги. Тому при вимірі завжди слід мати її на увазі.

Умови для точного виміру

Точність та повторюваність результатів зважування тісно пов'язані з розташуванням ваг у приміщенні. Тому, щоб ваші ваги працювали в оптимальних умовах, необхідно враховувати безліч факторів, які, на перший погляд, можуть здатися несуттєвими.

Наприклад, дуже важливою є стійкість столу, на якому розташовані ваги. Він повинен бути немагнітним і кріпитися до стіни або підлоги (не до обох одразу через передачу вібрації). Найкраще розташувати його в кутку, де він буде найменш схильний до зовнішніх впливів.

Крім того, мікроклімат у приміщенні може вплинути на точність цього приладу. Постарайтеся забезпечити оптимальну та стабільну температуру, вологість та якнайменше повітряних потоків. Тому не користуйтеся кондиціонерами та не відкривайте двері та вікна під час використання ваг. Крім того, уникайте прямої дії сонячних променів, джерел тепла та інших джерел світла.

Другие статьи категории "Полезные статьи":
Наши партнеры

Найдите в админке сайта панель Directory News - Настройки, блок Нижний блок - Виджеты социальных сетей

Добавьте в него виджет Твиттера или виджет вашей группы в любой из социальных сетей.

Как создать виджет Твиттера, написано здесь.

Новости

Самый лучший хостинг для ваших сайтов

Читать нас
Связаться с нами
Наши контакты

О сайте

Женский журнал - Женские хитрости красоты и здоровья